O Nas

Jesteśmy producentem galanterii okiennej i systemów zaciemnień wnętrz, działającym z powodzeniem od ponad 18 lat na kołobrzeskim rynku. Chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze produkty i usługi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy ok. 50 różnorodnych systemów osłonowych, jak również jesteśmy otwarci na realizację najbardziej nietypowych rozwiązań. Z naszych usług korzystają zarówno nabywcy indywidualni, jak i firmy i urzędy. Ponieważ działamy zgodnie z zasadą: najwyższa jakość za przystępną cenę, nasi klienci mogą być pewni, że decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mają gwarancję dobrze, rozsądnie i korzystnie zainwestowanych pieniędzy w wygląd swego domu, mieszkania czy biura.

Nasi doświadczeni pracownicy, w trosce o Państwa wygodę, zawsze chętnie służą radą w doborze najkorzystniejszego rozwiązania, spełniającego Państwa potrzeby i oczekiwania. Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, ciągle powiększamy gamę oferowanych przez nas produktów, wraz z paletą kolorów i wzorów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego głównego biura, znajdującego się w Kołobrzegu, przy ulicy Zwycięzców 12 (PASAŻ). Na miejscu posiadamy wiele przykładowych produków wystawowych, katalogi materiałów, poszyć oraz wzorniki.


Dojazd i pomiar

gratis


Zamów pomiar

Szeroka

oferta


Sprawdź ofertę