ul. Pomorska 2 / "o" (wejście od ul. Zwycięzców)
78-100 Kołobrzeg

tel. 94 35 110 43
biuro@sand.kolobrzeg.pl

Poznaj naszą ofertę
Markizy

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe są idealnym rozwiązaniem na tarasy i duże balkony. Stosowane są w celu osłonięcia przed promieniowaniem słonecznym dużych powierzchni: tarasów, rezydencji, ogródków restauracyjnych, dużych balkonów lub kwiaciarni na wolnym powietrzu. Zapewniają zaciemnienie powierzchni o szerokości do 7 metrów.

Aluminiowa konstrukcja sprawia, że markizy są bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Poszycie wykonane jest z wysokiej jakości tkaniny impregnowanej.

Oprócz osłony przed promieniami słonecznymi, mogą także chronić przed deszczem, przy zastosowaniu poszycia plandekowego. Nasze markizy dodadzą uroku każdemu miejscu, w którym zostaną zamontowane.

Markiza koszowa

Markiza koszowa wyróżnia się ciekawą formą plastyczną, nadającą jej wspaniałych walorów dekoracyjnych. Zróżnicowane kształty i wzory markiz doskonale harmonizują z pięknem starych kamienic, a także architekturą nowoczesnych budynków. Poszycie wykonane jest z wysokiej jakości tkaniny impregnowanej lub folii zbrojonej.

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe - jak sama nazwa wskazuje - przeznaczone są na balkony i małe tarasy. Są bardzo skuteczną i często używaną formą osłony okien w budynkach mieszkalnych, biurowych i produkcyjnych. Markizy balkonowe to proste, niezawodne, ekonomiczne rozwiązanie, sprawdzone w wieloletnim użytkowaniu.